Cześć Wszystkim z tej strony Pati z Fiu Bździu i Sól.
Szybkie pytanie - jak świąteczne przygotowania? Dom posprzątany, dania zaplanowane? Upominki gotowe? A czy wszystko do nich macie? Bo ja dla Was przygotowałam szybki fotototutek z przywieszkami na prezenty. Zapraszam do zabawy J

