Cześć!
Bardzo mi miło, że wpadłaś do „Okienka” po garść inspiracji!
Dziś nieco inny wpis, więc na początek pozwolę sobie na troszkę prywaty.
Mam na imię Wiktoria i w Dream Teamie Przez Okienko jestem jedną z tych, które wprowadzają zamieszanie. Stawiam na wyjątkowość i pełną personalizację, stąd niektóre niecodzienne tekturki pewnie znajdziecie w moich pracach