1.27.2022

Shaker box - przepis na efekt WOW


Cześć! Wita się dzisiaj z Wami Agnieszka – anezka.scrap. Dzisiejszy wpis powstał dla wszystkich, którzy jeszcze nie odważyli się na "przygodę" z shaker boxem. Mam nadzieję, że uda nam się namówić Was na skorzystanie z tej efektownej formy. A „okienko” to idealne miejsce ku temu.
Shaker box - co to takiego?

Shaker box jest super formą “pudełka” dodawaną np. na okładki albumów bądź na kartki. Ich samodzielne stworzenie niejednokrotnie powoduje trudności. Proponowane w Przez Okienku shaker boxy składają się z 3 bądź 4 elementów, które w prosty sposób po sklejeniu stworzą idealną całość, gotową do wypełnienia np. cekinkami czy mikrokulkami. Dodatkowo do każdego zestawu Ania dołącza folijkę, więc i o to nie musisz się martwić.Co można włożyć do takiego shaker boxa?

Brokat, cekiny i mikrokulki (te ostatnie znajdziecie również w "okienku") - to chyba najbardziej popularne wypełnienia. Bogata gama kolorystyczna, kształty, sprawiają, że praca powstanie w oka mgnieniu oraz dodadzą aspekt dźwiękowy - a dzieci to uwielbiają! Czasem możemy włożyć do środka jednak coś innego. Piórka, miniaturowe guziczki - sprawdzą się idealnie w pracach dziecięcych. Jeśli ktoś lubi szyć - można umieścić w środku małe szpilki bądź agrafki. Do męskich prac sprawdzą się małe śrubki, metalowe podkładki, zwinięte druciki. Ciekawym pomysłem jest np. umieszczenie symbolicznego grosika na szczęście lub ozdobnej figurki. To, co znajdzie się w środku zależy tylko od Was - uważajcie tylko na wielkość oraz ciężar wybranego wypełnienia.


Na przezokienko.pl znajdziecie mnóstwo przeróżnych wzorów gotowych shaker boxów: męskie, dziecięce, świąteczne, na komunie, śluby i inne uroczystości, jakie tylko zapragniecie.


Oprócz tych konkretnych shakerów znajdziecie również wiele uniwersalnych wzorów, z napisami, serwetkami, które możecie wykorzystać na dowolną okazję.


Na koniec ramki - w przeróżnych kształtach, wielkościach, od kół po kwadraty - z takimi zestawami stworzenie kartki z shakerem to żaden problem. O! Zapomniałabym, w sklepie znajdziecie również specjalne shaker boxy dedykowane do ATC.Pod poniższym linkiem znajdziecie wszystkie dostępne shaker boxy - jeśli czegoś Wam brakuje, pytajcie, to kwestia chwili i Ania na pewno coś dla Was wyczaruje. :)

https://przezokienko.pl/shaker-boxy

Na koniec chciałabym zaprezentować Wam serduszkowy shaker box (tak, tak Walentynki tuż, tuż) - jak widzicie ten sam wzór można wykorzystać na wiele różnych sposobów.Do wykonania tych trzech mini czekoladowników wykorzystałam:

https://przezokienko.pl/zestaw-3-obreczy-do-shaker-boxa-2-serca-male

https://przezokienko.pl/galazka-3-listki-jesienne-para

https://przezokienko.pl/arkusz-papieru-wiosenny-czar-3-4

https://przezokienko.pl/arkusz-papieru-wiosenny-czar-7-8

https://przezokienko.pl/arkusz-papieru-swiateczne-zyczenia-9-10


To jak, spróbujesz?


AgnieszkaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz